school and education
Zajęcia w firmie RADMOR WB Group w Gdyni
Wtorek, 22 Listopad 2022
Odsłon : 269

W dniu 22 listopada 2022 r. uczniowie klasy I Technik Programista mieli okazję uczestniczyć w zajęciach przygotowanych przez Panią Hannę Szklarską Kierownik Działu Spraw Pracowniczych w Firmie Radmor.

Od 2011 roku RADMOR wchodzi w skład WB GROUP, największego prywatnego koncernu sektora obronnego, który oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata w takich obszarach jak: systemy łączności, dowodzenia, rozpoznania i kierowania uzbrojeniem, systemy bezzałogowe różnych klas, systemy informatyczne i cyberbezpieczeństwa, wyposażenie oraz modernizacja sprzętu wojskowego.

Poznaliśmy ofertę firmy, pracę specjalistów oraz najnowocześniejsze Laboratorium Badawcze, w którym przeprowadzane są badania z zakresu odporności mechanicznej, środowiskowej oraz badań kompatybilności elektromagnetycznej.

Jest nam niezmiernie miło, że specjaliści z Firmy Radmor poświęcili nam swój cenny czas dzieląc się z nami wiedzą oraz bogatym doświadczeniem. Dziękujemy bardzo Pani Hannie Szklarskiej za gościnność i przemiłą atmosferę.

Zajęcia w firmie RADMOR

Galeria zdjęć

Witaj w wersji mobilnej strony ZSP Przodkowo!